AzərbaycanQida Təhlükəsizliyi İnstitutu
Qəbul günləri

Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi İnstitutunun vəzifəli şəxsləri tərəfindən

 VƏTƏNDAŞLARIN QƏBULU

CƏDVƏLİ

Adı,atasının adı və soyadı

Vəzifəsi

Qəbul günləri

Rəhbərlik

1      

Sadiq Ərzuman oğlu Məmmədov

İdarə Heyətinin sədri

 Hər ayın axırıncı həftəsi, V gün, saat 16.00 -18.00

 

 

 

 

2

Tamilla Aliyevna Əliyeva

İdarə Heyətinin sədr müavini (funksional məsələlər üzrə)

Hər ayın 2-ci və 3-cü həftəsi, III günlər saat 16.00-18.00

 3

Fərid İsgəndər oğlu Əliyev

İdarə Heyətinin sədr müavini (funksional məsələlər üzrə)

Hər ayın 2-ci və 3-cü həftəsi, III günlər saat 16.00-18.00

3

Ceyhun Asim oğlu Əliyev

İdarə Heyətinin sədrinin müşaviri

Hər ayın 1-ci və 4-cü həftəsi, III günlər  saat 16.00-18.00

                                                              Departament və şöbə  müdirləri

4

Cahangir Tofiq oğlu Bayramov

Daxili nəzarət və təhlükəsizlik departamentinin müdiri

I və V günlər, saat 15:00- 17:00

5

Elnur Adəm oğlu İbadov

Maliyyə və mühasibat uçotu departamentinin müdiri

II və V günlər, saat 15:00- 17:00

6

Sirac Mərfət oğlu Hümbətov

İnformasiya texnologiyaları və texnik dəstək departamentinin müdiri

I və V günlər, saat 15:00- 17:00

7

Muxlisə Rafiq qızı Quliyeva

Sahibkarlara xidmət departamentinin müdiri

I və III günlər, saat 15:00- 17:00

8

Rəşad Zəhmət oğlu Mehdizadə

İctimaiyyətlə əlaqələr və maarifləndirilmə departamentinin müdiri

I və V günlər, saat 15:00- 17:00

9

Malik Mürsəl oğlu Ələkbərov

Təsərrüfat və təchizat departamentinin müdiri

I və V günlər, saat 15:00- 17:00

10

Aysel Rövşən qızı Cəlilova

Keyfiyyətə nəzarət deparamentinin müdiri

II və V günlər, saat 15:00- 17:00

11

İlqar Rafiq oğlu İsmayılov

“Heyvanların İdentifikasiyası Mərkəzi” departamentinin müdiri

I və V günlər, saat 15:00- 17:00

12

Nərmin Müstəcəb qızı Axundova

“Elmi Araşdırmalar Mərkəzi”departamentinin müdiri

I və IV günlər, saat 15:00- 17:00

13

Elina Vəzirovna Sulyayeva

“Analitik Ekspertiza Mərkəzi“ departamentinin müdiri

III və V günlər, saat 15:00- 17:00

14

Aqil  Yaqub oğlu Sərdarov

Hüquqi təminat şöbəsinin müdiri

II və V günlər, saat 15:00- 17:00

15

Elmira Fazil qızı Həsənova

Beynəlxalq əməkdaşlıq və protokol şöbəsinin  müdiri

I və III günlər, saat 15:00- 17:00

16

Anar Rəfail oğlu Qasımov

Satınalma şöbəsinin  müdiri

II və V günlər, saat 15:00- 17:00

17

Nailə Nizami qızı Quliyeva

Kadrlar söbəsinin müdiri

I və V günlər, saat 15:00- 17:00

Xəritədə biz
Laboratoriyalar

Nümunə analiz cavablarının statusunun öyrənilməsi – Tezliklə xidmətinizdə olacaqdır